Apie mane


Aš esu Neringa Šiaudikienė, grožio ir estetikos meistrė – kosmetologė. Mano mylima profesija leidžia iš labai arti pažinti ir prisiliesti prie moters prigimtinio grožio.

Visos, be išimties, mano klientės stengiasi prižiūrėti savo veido odą. Kiekvienos procedūros metu nuolat tenka atsakyti į vieną ir tą patį klausimą:

ką dar, be veido puoselėjimo procedūrų, kosmetikos, serumų, veido kremų jos galėtų padaryti, jog kuo ilgiau išlaikytų savo veido odą jauną ir išvengtų taip nepageidaujamų raukšlelių. 

Mano atsakymas: nenutraukiama veido priežiūra 24 valandas per parą!

Atsakau, kad įmanoma, jei į savo veido ir plaukų priežiūros ritualus, įtrauksi ir natūralaus šilko gaminius.

Aš, kaip kosmetologė nuolat gilinu žinias veido odos priežiūros srityje ir sužinojusi apie natūralaus kokybiško šilko galią, iškart pasakiau sau – privalau tai išbandyti!


 Klausi, kaip tai įmanoma? 

Pirmiausia įsigijau šilkinį pagalvės užvalkalą. Jau po pirmos nakties ryte žiūrėdama į save veidrodyje likau maloniai nustebusi!

Glotnesni ir žymiai lengviau šukuojami plaukai, jokių pagalvės įspaudų ant veido, o kas man aktualiausia – veido oda buvo švelnesnė, gaivesnė.Šilko švelnumas ir prabangos pojūtis man kaip moteriai ir vizualiai miegamajame. Tariau sau: mes kiekviena, laviruojame tarp mamos, žmonos, dukters, draugės, verslininkės ir daugybės kitų pareigų, kaip bebūtų gaila – mažiausiai laiko pasiliekame savo moteriškumo vidiniam ir išoriniam grožio puoselėjimui.

       
     
Kas galutinai mane įtikino panaudojus šilko gaminius?
Po visų dienos darbų, mes tiesiog privalome leisti sau atsipalaiduoti ir atgauti jėgas.

Aš vadovaujuosi tėkmės dėsniu. Tikiu, jog visame kame turi vykti energijos mainai. Negalime vien tik atiduoti - turime gauti atgal!Tad kviečiu rūpintis savo veido odos ir plaukų grožiu į savo grožio priežiūros ritualus įtraukiant šilko gaminius. Miegoti kaip deivėms ant prabangių natūralaus šilko užvalkalų, puošti save šilko aksesuarais. O žinai, kodėl?

Nes TU esi TO VERTA!


Su meile, Neringa...